Web Tasarımı

Mobil Web Tasarım

Teknolojinin hızla geliştiği bilişim dünyasında her firmanın kendisini, ürünlerini, hizmetlerini tanıtabileceği bir web sitesine sahip olmalıdır. Firma kuruluşunda önem verilen isim ve Logo çalışmaları firma için olmazsa olmazları ise rekabet koşullarında web sitesinin olmaması firmaya olumsuz olarak dönmektedir.

Sürekli olarak artan internet kullanımı kişileri bulundukları yerden online olarak alışveriş yapmaya teşvik etmektedir. Sunduğunuz hizmetleri ve ürünleri internet ortamı üzerinden talep edecek müşteri kitlesi zamanla oluşacaktır. Bu durumda sizlerin de web sitesi açması gerekmektedir çünkü web sitesi sizlerin internetteki sanal mağazanızdır. Bu mağaza olmadan para ve müşteri kazanmanız mümkün olmayacaktır.

Mobil Aramalarda Daha Üst Sıralarda Çıkın!

İnternete giriş yaptığımız cihazlar teknolojinin gelişmesi ile birlikte sadece masaüstü bilgisayarlar ile sınırlı kalmayarak tablet, telefon, gibi akıllı cihazlar sayesinde her an her yerde internete bağlanmak mümkün olmaktadır. Bu yüzden internet sitelerinin mobil uyumlu web sitesi uygulaması olması kullanıcıların web sitesini ziyaret etmesi ve ilgili web sitesinin ürün ve hizmetlerini incelemesini bir hayli kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden bir web sitesinde mobil web tasarımının olması olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Çünkü bir çok kişi tüm alışverişlerini online olarak internet üzerinden gerek tablet, gerekse akıllı telefonları üzerinden gerçekleştirmektedirler. Mobil web tasarıma sahip bir işletmenin ürün ve hizmetlerini sorunsuzca müşterilerine pazarlaması ve satış işlemlerinin kolaylığı ile Mobil web tasarımına sahip olmayan işletmenin web siteleri sadece masaüstü bilgisayarlardan giriş yapıldığında sorunsuz bir şekilde görüntülenmektedir. Kullanıcılar mobil web sitesine sahip olmayan bir çok internet sitelerine giriş yapmadan mobil uyumlu web sitelerine yönelmektedirler. Mobil web tasarımı bir kullanıcının herhangi bir akıllı cihazdan giriş yapması halinde o cihazın boyutuna uygun olarak çözünürlüğünün otomatik olarak ayarlanması sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bu şekilde olması durumunda da web sitesini ziyaret eden kullanıcılar web sitelerinizin sayfaları üzerinde sorunsuz bir şekilde gezintiye çıkabilir ve istedikleri zaman istedikleri ürün ve hizmeti sipariş edebilirler. Bu sayede de mobil web tasarımına sahip olan firmalar gerek ürünlerini müşterilerine tanıtmakta gerekse hızlı bir şekilde ürün satışı gerçekleştirerek kazanç elde etmektedirler.

Mobil Uyumluluğu Olmayan Web Siteniz Yüzünden Müşteri Kaybetmeyin!

Mobil web sitesine veya mobil uygulamaya sahip olmayan firmalar ürün ve hizmetlerini çözünürlük seviyesi sadece masaüstü bilgisayarlara tanımlı olduğundan tam anlamı ile tanıtamadığı için müşteri kaybetmektedirler. İnternet ortamından ürün veya hizmet alan müşterileri kaybetmek istemiyorsanız profesyonel bir mobil web tasarım hizmeti almalısınız. Bu konuda firmamızdan detaylı olarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Responsive Web Tasarım

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte web tasarımı oldukça gelişti ve geliştirildi. Web siteleri sayesinde online olarak farklı ülkelerde bulunan kişilere kolaylıkla ulaşılabilmekte ve ulaşılan kişilerden olumlu dönüşler sağlayarak müşteri portföyü kazanabilmeniz mümkündür. Günümüzde lüks değil artık bir ihtiyaç haline gelen web tasarım hizmetleri gün geçtikçe farklı bir şekilde gelişerek, kullanıcılara çok büyük faydalar sağlamaktadır.

Responsive Web Tasarım, son dönemlerde kullanıcılar tarafından sıkça talep görmektedir. Web sitelerine farklı cihazlardan giriş yapan kullanıcılar akıllı cihazlarına uyumlu web sitelerinde sorunsuz bir şekilde ziyaret gerçekleştirebilmektedirler. Ancak Responsive Web Tasarımı veya uygulaması olmayan web sitelerinde kullanıcılar Bilgisayar, Tablet, Telefon gibi mobil cihazlarından giriş yapmaları halinde web sitesinde yer alan yazı, resim ve diğer yer alan bilgilere ulaşmakta zorluk yaşayacaklardır. Çünkü Responsive Web tasarımı olmayan web sitelerin site boyutları sadece bilgisayarların çözünürlüğüne göre hazırlanmış olmasıdır.

Responsive web tasarımı sayesinde web siteniz çok daha fazla ziyaretçiye ulaşabilecek, profesyonel bir alt yapıya sahip olabilecektir. Kullanıcılar istedikleri cihazdan istediği noktadan herhangi bir zaman diliminde ulaşılabilen Responsive web sitenize ulaşabilecek ve bu durum hem müşterilerinizin gözünde hem de rakiplerinizin gözünde olumlu bir etki yaratacak ve sizleri daha fazla müşteri ile buluşturacaktır.

Responsive web sitesi yaptırmanız ürün ve hizmetlerinize kolay bir şekilde internet üzerinden kullanıcıların istedikleri cihazlardan bağlanmasını sağlayarak son dönemlerin en çok tercih edilen özellikleri arasında yerini almaktadır. Sizlerde Responsive Web Tasarımı için Aydoğanweb ekibine ulaşabilir, Responsive web sitesi hakkında bilgi veya fiyat teklifi alarak sizlerde bugün mobil uyumlu bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için yapmanız gerek tek şey iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanızdır.

Web Siteniz Sizleri Dijital Ortamda Yansıtan Aynadır.

Teknolojinin her geçen geliştirilmesi ve internet kullanıcının artış göstermesi ile birlikte kurum ve kuruluşlar web sitesi tasarımı konusuna oldukça yoğunlaşarak önem vermeye başlamışlardır. Kurumsal bir web sitesi tasarımı, firmanın kurumsal üstünlüğünü ortaya çıkarmaktadır. İnternet ortamı içerisinde itibar kazanmak ve kısa zaman zarfı içerisinde faaliyetlerinizi çok daha fazla kişiye ulaştırabilmek için web sitesi tasarımı çağımızda firmalar için oldukça önemli bir hal almıştır. Kullanıcılar geniş bir bakış açısına sahip olduklarından ötürü bir bakış da şirketin prezantabl bir şirkete sahip olduğunu kolay bir şekilde anlayabilmesi adına bu tarz kurumsal web site tasarımının son derece büyük bir öneme sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Sizleri En İyi Şekilde Yansıtıyoruz.

Profesyonel bir şekilde sadelik ve ciddiyet çizgisi içerisinde hazırlanmış olan web siteleri sayesinde sizlerde artık firmanızı hızlı bir şekilde dünyaya idrak edebilmeniz bir hayli kolay olacaktır. Kurumsal bir web sitesi hazırlanırken firmanın logosundaki renk tonları dikkate alınarak yapılacak olan tasarım çizgisi belirlenmektedir. Bir web sitesi tasarımına başlanmadan önce sektörde bulunan internet siteleri incelenmeli ve web sitesini yaptırmak isteyen firmaların işleri ile alakalı bilgileri ve aklında olan fikir ve yenilikleri mutlaka web tasarım ajansına aktarması gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda web ajansı web sitesinde olması gerekenleri kurgulayarak çok iyi bir işçilik ortaya çıkarabilmektedir. Web sitesi tasarımı yaptırmadan önce beğendiğiniz web sitelerinin örneklerini web ajansı ile paylaşmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kurumsal Arayüz Tasarımı

Firmanın dijital ortamda profesyonel bir imaj ile gözü yormayan kaliteli bir tasarım ile firmanızı rakiplerinizden bir adım öteye taşıyabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Günümüzde tüm firmaların isteği arasında bulunan kurumsallık imajı altında gösterebilmek ve müşterilerinin gözünde bir itibar bırakabilmek istemektedirler. Bu yüzden bu konuda en iyi çözümlerden birisi ticari veya kurumsal şirketlerin profesyonel bir arayüz çalışması gerçekleştirmesi ile olmaktadır.

Mobil Uyumlu Bir Web Sitesi

Günümüz teknolojisinde her ne kadar online platform aracılığı ile yapılan bir ziyaretçi yoğunluğu oluşsa da pek çok kişiler mobil aracılığı ile internet ortamında gezinmeyi ve bir an önce işlerini bitirmeye devam etmektedir. Her nokta da elimizin altında internet olması dolayısı ile mobil yollar ile de online platformda bulunan tüm internet sitelerine ulaşabiliyor olmamızda ticari kuruluşlar tarafından şans kapısı olarak nitelendirilmektedir. Mobil Web Sitesi, mobil cihazlar üzerinden insanların web sitelerini rahat bir şekilde ve pratik olarak erişebilmesine olanak sağlamaktadır. Türkiye'de Mobil Web Sitesi Tasarımı her ne kadar yeni yeni oluşmaya başlasa da birçok ticari kuruluş web sitesini yenilerken veya oluştururken mobil uyumlu bir web sitesi olmasına özen göstermektedir. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmanın ayrıcalığı ile mobil kullanıcılarında internette gezerken web sitenize doğrudan ve sorunsuz bir şekilde erişim sağlanması ticari kuruluşunuz tarafından büyük bir önem taşımaktadır.

Mobil web sitesi tasarımında dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi web sitesinin mobil uyumlu tüm cihazlarda görünmeyen kısımları olabilmektedir. Bu görünmeyen özelliklerin web sitesi içerisinde görünüyor olması gerekmektedir. Bu konuda uzman bir firmadan veya tasarımcıdan destek almak en doğru çözümlerden birisidir. Mobil web sitesi fiyatları bilindiği üzere çok yüksek fiyatlarda olduğu düşünülmektedir. Aksine mobil web sitesi fiyatları için çok yüksek miktarlarda ödeme yapmanıza gerek kalmadan web sitenizi mobil cihazlara tam olarak uyumlu hale getirmeniz mümkündür. Mobil web sitesine sahip olmanız durumunda web siteniz mobil cihazlarda çok daha kullanışlı bir hale gelecektir. Mobil cihazlardan web sitenize giriş yapılması durumunda arama motorlarında üst sıralara rahatlıkla çıkabilecek ve web siteniz çok daha hızlı çalışacaktır. Web sitesi yaptırırken kesinlikle mobil site yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

Mobil Kullanım Avantajı

Mobil web sitesinin avantajları arasında mobil cihazlara karşı olan duyarlılığı sayesinde kullanıcılar web sitelerini gezerken cihaza göre çözünürlüğü otomatik olarak ayarladığından dolayı web sitenizi gezerken büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Mobil uyumluluk sayesinde yapılan web sitesi farklı çözünürlüklerde girişler yapılması halinde duyarlılık sağlayarak muhteşem bir web sitesi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Masaüstü için yapılan bir web sitesinin mobil cihazlarda da hızlı ve stabil olarak çalışabilmesi için bu çalışmanın kesinlikle yapılmasını önermekteyiz.

Mobil sitenin kullanım avantajları arasında; web sitesinin hızlı bir şekilde açılmasını sağlar, Tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde istenilen çözünürlükte ve duyarlılıkta çalışmasına olanak tanımaktadır. Arama motorlarında kullanıcı tarafından aranan anahtar kelimelerde web sitenizin yan tarafında “Mobil Uyumlu" ibaresi yer alarak hem web sitenizin arama motorları tarafından üst sıralarda bulunmasını hem de kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca mobil site yaptırmanız durumunda web sitenizin çok daha kaliteli ve hızlı açılabilen bir alt yapıya sahip olması gözlenir.

Responsive Web Tasarım

Responsive kelimesi İngilizce bir terimdir. Bu terimin Türkçe anlamı ise “Duyarlı, Hassas, Esnek ve Uyumlu" anlamına gelmektedir. Bu teknolojinin taşıdığı özellikler sayesinde web siteleri mobil cihazlara tam anlamıyla uyum sağlamaktadır. Son yıllarda vazgeçilmez bir hal alan Responsive Web Tasarımı teknolojinin getirdiği yeniliklerden birisidir. Bu teknoloji sayesinde kullandığımız tüm cihazlardan web sitelerine mobil uyumlu olarak giriş yapabilecek hale gelinmiştir.

Esnek ve Uyumlu Alt Yapı

Teknolojinin ilk zamanlarında web siteleri sadece Masaüstü cihazlar için tasarlanmaktaydı. Ancak teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi sayesinde artık internet siteleri de mobil uyumlu bir hal almaya başladı. Masaüstü için tasarlanan web sitelerinin bu teknoloji sayesinde cep telefonlarında, tabletlerde, tam olarak uyumlu bir hale getirerek esnek bir alt yapı oluşturabileceğimiz teknoloji sadece Responsive Web Tasarım alt yapısında mevcuttur. Bu teknoloji ile birlikte HTML5 ve CSS3 web dünyasının vazgeçilmez bir parçası olmayı başabilmişlerdir. Responsive Web Tasarımı sayesinde girilen cihaz her ne olursa olsun web siteleri bu cihazlara göre şekillenerek kullanıcı dostu bir yapı olmaktadır.

Web Sitem Mobil Uyumlu mu?

Web sitenizin mobil olup olmadığına arama motorlarında yaptığınız sonuçlarda “Mobil Uyumlu" ibaresinin yer aldığı tüm web siteleri arama yapan kullanıcılara web sitesinin Mobil uyumlu olup olmadığının bilgisini verebilmektedir. Ayrıca web sitenizin mobil uyumlu olmadığına https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=tr bu sayfaya girerek bakabilmenizde mümkündür.

Kurumsal Web Tasarım

Gelişen teknolojiye günümüzde hızlı bir şekilde uyum sağlamak bireysel veya kurumsal firmaların olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yerini almaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu konulardan en önemlisi ise Kurumsal Web Tasarıma sahip olmaktır. Çünkü rakip firmaların dijital ortamda bir adım önüne geçebilmeniz için sunduğunuz tüm hizmet ve ürünlerinizi ayrıntılı ve hızlı bir şekilde tanıtmanızı ve birçok farklı müşteriye ulaşmanızı sağlayan teknoloji aracıdır.

Teknolojinin gelişmesi sebebi ile de internete rağbet sürekli yükselmektedir bu yüzden kurumsal web tasarım sayfasına sahip olan firmalar gün geçtikçe artmaktadır. Kurumsal web sitesine sahip olmak firmanın sunduğu hizmet ve ürünleri saniyeler içerisinde kolayca erişebilir kılmaktadır. Bu yüzden firma sahipleri şirket politikalarını müşteri kitlelerine odaklayarak Kurumsal web sitelerini buna göre düzenlemektedirler.

Firmaların kalitesini, güvenilirliğini, kurumsallığını kolay bir şekilde vurgulamanın yolu Kurumsal bir Web sayfasına sahip olmalıdır. Yaptığı işe önem veren ve sektörde sunduğu hizmet veya ürünler ile ilgili geliştirme hedefi olan, firma imajını ve çizgini koruma amacı olan firmaların kurumsal bir web sitesi olmalıdır. Büyük veya küçük birçok firmanın web sitesi açtırırken hedefleri kurumsal bir web sitesi yaptırmaktan yana olmaktadır. Firmalarına uygun ve müşterilerine odaklı bir web sitesine sahip olan firmalar ürün ve hizmetlerini, referanslarını en detaylı şekilde kullanıcılara aktarabilmekte ve büyük bir kitleye kendilerini kolayca duyurabilmektedirler.

Sizlerde Kurumsal Web Tasarım hizmeti ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Aydoğanweb web tasarım sektöründeki 16 yılında sizlere kurumsal web tasarım hizmetleri konusunda tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir.

Özel Bir Web Tasarımına Sahip Olun!

Web tasarımı alanında çeşitliliğin oluşması ile birlikte günümüzde hem hazır web tasarımı hizmetlerinden yararlanan firmalar hem de özel web tasarım hizmeti almak isteyen firmalar da bulunmaktadır.

Belirli bir standartlara uygun olarak hazırlanmış, satış için hazır halde bekleyen sistemlere hazır web tasarım hizmetleri denilmektedir. Hazır web tasarım hizmetlerinin içerisinde yer alan modüller hazır web sitesi almak isteyen firmaların ihtiyaçlarına göre tercih edilerek belirli kalıplarda bir web sitesine sahip olmanız mümkündür.

Özel web tasarım hizmetlerinde ise sadece müşterinin isteğine uygun, müşterinin ilgisi çeken özel web sitesi tasarımının oluşturulması sağlanmaktadır. Hazır web sitelerinin aksine sadece müşterinin isteklerine özel olarak oluşturulan web sitesinde; firmanın üretimini yaptığı ürünler, sunduğu hizmetlerin en doğru şekilde müşterilerine sunumunu sağlayan özel web sitesi tasarımları kurumsal veya bireysel birçok firma tarafından yoğun bir şekilde talep edilen hizmet türüdür.

Sadece kendilerine ait özgün bir arayüz tasarımı ve bununla birlikte bütünleşmiş olan web sitelerini tercih eden firma veya şahıslar için eşi benzeri olmayan ve izinsiz bir şekilde kullanılamayan özel yapılmış olan çalışmalardır. Özel web sitesi tasarımı, hazır web sitesi paketlerine göre daha fazla zaman, uğraş ve emek istemesinden ötürü maliyet olarak da hazır web sitesine göre yüksektir. Sitenin hazırlanmasının ardından site tasarım patentini almak da özel bir web sitesine sahip olmanın maliyetlerini katlayacak etkenlerden birisidir. Özel bir web tasarım hizmeti almak isteyen kurumsal veya bireysel firmalara web sitesinin başlıca sağlayacağı etkenlerden birisi de müşteri kazanımı ve saygınlığını sağlamak gibi firmaya özel faydaların bulunmasıdır.

Özel bir web sitesi veya uygulaması sahibi olmanız dahilinde elde edeceğiniz avantajları bilmek istediğinizi düşünüyoruz. Bu yüzden Özel web tasarımı ile oluşturulan web sitelerinin telif hakları sadece ilgili firmaya ait olmaktadır. İzinsiz kopyalanması veya birebir olarak başka bir internet sitesinde kullanılabilmesi mümkün olmamaktadır. Sektörde sunduğunuz hizmetleri veya ürünleri rakiplerinizden daha iyi bir seviye de sunabilmek için özel web sitesi tasarımı kaçınılmazdır. Özel bir web sitesine sahip olmanız durumunda saygınlığınızın artmasını sağlar ve kolay bir şekilde fark edilebilir bir duruma gelebilirsiniz.