Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun profesyonel bir web tasarım hizmeti almak mı istiyorsunuz? Sizin kimliğinizi en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile örtüşen modern bir grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelecek şekilde web tasarımı hizmetini sunuyoruz.

Çalışmalarımızda genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu kriterlerimizin başında gelmektedir. Tüm web tasarım projelerimizi kendi bünyemizde oluşturduğumuz için bütün müşterilerimizin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır.

Bir süre sonra değişiklik talep ettiğinizde firmamız değişiklik uygulanacak yerleri daha önceden özenle seçtiği için çok rahat bir şekilde değişikliğiniz gerçekleşebilecektir, ayrıca istediğiniz takdirde istenilen bölümlerde değişiklik yapılabilmektedir.

Bu şekilde site şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirebiliyor ve zenginleştirebiliyoruz. İnternet sitelerinizin bu sayede güncel kalmasını da sağlıyoruz. Yaptığımız web tasarım projeleri firmanızı uzun bir süre temsil edebilecektir, çünkü faaliyet göstermiş olduğunuz sektörün en iyi web tasarımını yapmaya gayret gösteriyoruz.

Görsel görünümünde değişiklikler yaparak güncel tutup uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz güncel ve güzelliğini her zaman koruyacaktır.

Dinamik olarak yapılan web tasarım projelerimizde bilgilerinizi rahatlıkla web sitenize ekleyebilir ve güncelliğinizi içerik olarak da güncel tutabilirsiniz. Yaptığımız web projeleri arama motorlarının alt yapısına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Aydoğan Medya olarak hem yazılımsal hem de SEO çalışmalarımızı özellikle Google alt yapısına ve kriterlerine uygun bir şekilde yapmaktayız. Arama motorlarının sevmediği hiçbir şeyi yapmadan, sahte linkler almadan, sahte trafik sağlamadan, hileli yollara başvurmadan sadece arama motorlarının kriterlerinin istediği şekilde çalışma yapmaktayız.

SEO kavramını müşterilerimize öğreterek bizim ne tür bir çalışma yaptığımızı müşterilerimizin ne yapması gerektiğini anlatıyoruz. Hiçbir konuda hiçbir müşterimize arama motoru optimizasyonu konusunda vaadler sunmadan sadece işimizi yaparak arama motorularında müşterilerimizin internet sitelerinin üst sayfalarda görünmesini sağlamaktayız.

Web tasarım hizmetimizi son derece hızlı ve teknolojinin en üst sınırlarında yapıyoruz. Bizim en çok dikkat ettiğimiz özelliklerden biridir web tasarım projesi oluştururken özellikle arama motoru optimizasyonu açısından hızlı ve teknolojiye en uygun çalışmaların arama motorları tarafından sevildiğini bu yüzden hem yazılım konusunda hem optimizasyon konusunda hem de en kaliteli sunucularda olmasını, band genişliğinizin sınırsız olmasını sağlamaktayız.

Yazılım konusunda hiçbir şekilde hazır kod kullanmadan sadece Estetik ve hızlı bir şekilde çalışabilecek dinamik İnternet siteleri hazırlıyoruz. Bu sayede Optimizasyon konusunda başarı elde ediyoruz. Çünkü arama motorlarının botları İnternet sitenizi incelerken sitenizin hızına ve kullandığınızın yazılım ve uygulamış olduğumuz tekniklere dikkat edecektir.

Bütün çalışmalarımız doğru bir şekilde ise arama motorları sitenizi daha hızlı bir şekilde indexleyip kendi sonuçları içerisinde sektörünüzle alakalı kelimelerinizde sizi gösterecektir.

Aydoğan Medya olarak müşterilerimize hiçbir şey vaat etmiyoruz. Sadece taahhütlerimizi yerine getiriyoruz. Web Tasarımı ve Arama motorları günümüzde en etkili reklam ve iletişim araçları haline gelmiştir, şirketinizi internet üzerinde temsil eden internet siteleriniz güzel bir web tasarıma sahip değil ise aynı zamanda arama motorlarında hiçbir hedefiniz yoksa günümüzü takip etmiyorsunuz demektir.

Başarılı olarak yaptığımız tüm web tasarımlarımızı projelerin büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değil profesyonel bir şekilde hazırlamak amaçlı müşterilerimize minimum fiyat kalitesiyle maksimum hizmet alabileceği bir şekilde oluşturuyoruz.

Yaptığımız web projenizi %100 Google kriterlerine göre yapmaktayız.

Yukarıda söylemiş olduğumuz gibi İnternet siteniz yoksa veya sizin Kurumsallığınızı yansıtmıyor ve arama motorlarında görünmüyorsanız hemen iletişime geçin size en uygun çözümleri üretelim.