E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret

E-Ticaret sistemi yani sanal mağaza sahibi olmanız Aydoğan Medya ile mümkün, çünkü ekibimizin oluşturduğu E-Ticaret sistemi hem arama motorlarına uygun hem de görsel olarak kurumsal kimliğinizi yansıtabilecek bir sanal mağaza sistemi sunuyoruz.

İnternet üzerinden ürün satışı sağlayabilmeniz için sanal bir mağazaya ihtiyacınız var. Bu şekilde kişilerin sizin siteniz üzerinden ürünlerinizi online olarak satışını gerçekleştirebilmenizi sağlamaktayız.

Kaliteli bir E Ticaret sistemine sahip olmanız halinde sizin internet sitenize giren kişilerin kurumsal kimliğinizi görmesini sağlamış olursunuz hem de görsellik anlamında göz yormayan, internet siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Fiyatları

İnternet gün geçtikçe daha fazla büyüyerek birçok kullanıcıyı kendine çekmektedir. En başta günümüzde en çok rağbet gören internet siteleri üzerinden online bir şekilde alışveriş edilmesi insanlarımızın tek tuşla istediği ürünü alabilmesi bu platformu gün geçtikçe hareketlendirmektedir

E-Ticaret sistemi kuran yüzlerce firma bulabilmeniz mümkün, ancak firmalardan hizmet alırken dikkat etmeniz gerekmektedir.

Profesyonel bir şekilde e-ticaret sistemi sağlayan belirli sayıda firmalar bulunmaktadır. İnternet üzerinden bir sanal mağaza kurmayı düşünüyorsanız kesinlikle kurumsal firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Sanal mağaza yani E-Ticaret siteleri tanıtım amaçlı yapılan web sitelerinden çok daha farklıdır, çünkü bu sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneğinizin olması gerekmektedir.

Bunun sağlanması içinde SSL sertifikasına ihtiyacınız bulunmaktadır-ticaret sistemi sahibi olmak istiyorsanız kesinlikle fiyatlara takılı kalmayın çünkü size sağlanacak uygun fiyatlı E-Ticaret sistemleri hazır online mağaza sistemini sizin internet sitenize kurulma işlemini sağlarlar.

Ancak bu şekilde sistem geliştirilmesi istediklerinizin karşılanması sağlanamaz. Bu şekilde bir e-ticaret sistemine 700 $ ila 2.000 $ Aralığında sahip olabilirsiniz. Diğer E-ticaret sistemi ise sadece firmaya özel olarak geliştirilerek sistemin her noktasını yönetmeniz mümkün olacaktır. Bu sistemlerin fiyatları 4.000 $ ila 10.000 $ Aralığında değişebilmektedir.

İstedikleriniz ne kadar çok olursa ise fiyat o kadar artacaktır. Bir Sanal Mağaza sistemine sahip olmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.