Marka Tescili

Markanızı Kayıt Altına Alın

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde kullanıcılara sunduğunuz ürün ve hizmetlerin bir başkası tarafından taklit edilmesini önlemek istiyorsanız tek çözüm yolu olan marka tescili hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Marka tescili Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen resmi bir belge olduğundan tescil ettirdiğiniz marka üzerinde sizlere hak tanıyarak geleceğe dair en önemli yatırımlarınızdan birisidir. Marka alınıp satılabilen, miras olarak da bırakılabilmektedir.

Marka tescili markanızın itibarını yükselterek saygın bir işletme olmanızda da fayda sağlamaktadır. Kurum veya kuruluşların sahip olduğu değerler günümüzde öyle bir noktadır ki kişi veya firmaların maddi varlıkları buna göre değerlendirilmektedir. Bu tür çalışmalar gerçekleştirilmeden önce Markanızı, logonuzu, web sitenizi, korumak için uzman bir firmadan hizmet almanız gerekmektedir. Aydoğan Patent, Aydoğanweb firmasının marka tescili ve patent alanındaki ticari markasıdır.

Uzmanından Destek Alın

Kullanıcılara ürün ve hizmet sağlayan tüm bireysel veya kurumsal firmaların marka ve unvanlarını kesinlikle koruma altına alması gerekmektedir. Marka tescil işlemlerinizi Aydoğan Patent olarak üstlenerek gerekli tüm işlemleri uzman kadromuz ile çözümleyebilmekteyiz. Marka tescili aşamalarının tamamında sizlere detaylı olarak bilgi vererek markanızı en iyi ve en doğru şekilde tescil edebilmek amacıyla en iyi marka tescil firmaları arasında yerimizi almaktayız.

Web Sayfasının Patentini Almak

Bir web sitesi sahibi iseniz web sitenizde kullandığınız görsel tasarımlarınızı, içeriklerinizi bir başka firmalar tarafından kullanılmasını istemiyorsanız Web site patenti hizmeti almanız gerekmektedir. Aydoğan Patent uzman kadrosu ile birlikte müşterilerimizin marka patent haklarını korumaktadır. Markanızı, Logonuzu, web site tasarımlarınızı tescil ettirerek koruma altına almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.