Web Programlama

Web Yazılım

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte eski teknolojiye sahip güncelleme yapılamayan yapılarda olan web siteleri için web yazılımı önemli bir noktaya gelmiştir. Firmalar web sitelerindeki birçok alanı kendileri yönetmek istemelerinden dolayı web sitelerini web yazılım alt yapısına uygun olarak güncellemek istemektedirler. Firmaların internet sitelerini istedikleri özelliklere uygun olarak özel yazılım alt yapısına göre oluşturmaktayız.

Web tasarımın hazırlanmasından sonra firmaların isteğine uygun olarak hazırladığımız web yazılım alt yapısı sayesinde tüm isteklerinize uygun ihtiyaçlarınızı ekleyebilmekteyiz.

Esnek Hızlı Altyapılara Sahip Olun.

Firmamız her geçen gün özel olarak geliştirdiği yazılım alt yapısı ile web sitenizde olması gereken alt yapıyı oluşturarak esnek ve hızlı bir alt yapı oluşturarak web sitelerinizin ışık hızında çalışmalarını sağlıyoruz.

Web yazılımlarımızın en iyi özelliği ise kullanım kolaylığının bulunmasıdır. Kullanım kolaylığının olması sayesinde firmalar oluşturmuş olduğumuz özel panelimiz ile kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Özel olarak oluşturduğumuz yönetim paneli sayesinde web sitenizi kolay bir şekilde yönetebilecek ve veri girişlerinizi hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Güvenli Yazılım Teknolojisi

Günümüz teknolojisinde artık tüm veriler internet ortamı üzerinde tutulduğundan veri güvenliği alanında çeşitli önlemler alınmaya devam etmektedir. Veri güvenliği ilgili kurum veya kuruluşlar için büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden kullandığımız yazılım alt yapısını tüm güvenlik testlerinden geçirerek veri güvenliğini sağlamayı başardık.

Projeniz Emin Ellerde,

Projenizi Bizlere Teslim Edebilirsiniz

Bir web projesi hazırlığına giriş yapılmadan önce dikkat edilen hususlardan birisinin web projeleri yönetimi olduğunu belirtmek isteriz. Herhangi bir web projesinin hazırlanma sırasında kesinlikle iş ilerleyişinin disiplinli bir şekilde olması gerekmektedir. İstenilen hedef ve amaçlara ulaşabilmek için web projesinin planlama aşamasının iyi olması gerekir.

İnternet ve iletişim teknolojilerinin sürekli olarak gelişmesinden ötürü yeni fikirleri de beraberinde getirmektedir. Geliştirilen fikir ve düşüncelerin hayata geçirilmesi ve geniş kitlelere hitap edebilmesi ve duyurulabilmesi için web projeleri yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır. Projenin ilerleyişini gerçekleştirebilmek için projenin analizinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlk örnek çalışmasının gerçekleştirilmesinin ardından süreç başlamış olur. Projenizin yazılım ve tasarım kısımlarının tamamlanmasının ardından yayın hayatına başlanır. Özel olarak hazırladığımız yönetim paneli ile herhangi bir kişi veya yazılıma ihtiyaç duymadan değiştirme ve içerik ekleme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Özel olarak yaptığımız Web yazılımımız da projelerinizi %100 dinamik hale getirmekteyiz. Yönetim panelimizde arama motoru optimizasyon ayarları, içeriklerin girişinin gerçekleştirilmesi, Video, PDF, Dosya, Resim, Fotoğraf yükleyebilme, Kategori, Ürün, ve benzeri tüm ayarları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Yönetim panellerimizde standardın dışında olan özellikler için ekstra özellik ekleyebilme imkânımız bulunmaktadır.